niedziela, 15 listopada 2015

Europo, obudź się!Europa związana lewicową propagandą musi się w końcu przebudzić zanim zaleje nas fala terrorystycznej sekty. Musimy się wyrwać z letargu i odrzucić durną polityczną poprawność (czytaj: cenzura), wrócić do chrześcijańskich korzeni, i odgrodzić się od tego zła pukającego do drzwi. To już nie jest żałosne to jest przerażające. W końcu trzeba powiedzieć "stop" zanim będzie za późno, a niewiele brakuje do wielkiej tragedii.

Brzmi strasznie, ale to dzieje się na naszych oczach. Stopniowo dochodzimy do przepaści i co najbardziej przeraża - samodzielnie. Fałszywa wiara wpycha się jak przebrane wilki do stada rozleniwionych owiec. Ta wielka kupa prochu może w każdej chwili wybuchnąć od takich iskier jak chociażby tych pojawiających się we Francji. Dlatego Europa musi się obudzić i zamknąć solidarnie granice wobec tej islamskiej inwazji. Mam nadzieję, że nie dożyję czasów, gdy chrześcijanie będą masowo mordowani na Starym Kontynencie tak jak to się dzieje na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Musimy się obudzić. My albo oni! Nie ma innego wyjścia, nie ma tutaj możliwości na utopijne multi-kulti. To się nie sprawdza i nigdy się nie sprawdzało.

Na koniec warto dodać, że islam nie bierze jeńców. Są agresywni, nie boją się umrzeć za własną wiarę, tym bardziej zabijać ku radości diabła. Nie możemy jako społeczeństwo dać się "uśpić śmierci słowom", bo już w tej chwili trwa cicha wojna, która zadecyduje o przyszłości Europy, a być może i świata. Oby na horyzoncie pojawił się ktoś taki jak Jan III Sobieski, który uratuje pasibrzuchów raz jeszcze.

ps. tak przyglądam się pani kanclerz i coraz bardziej jestem zdania, że ona nie tyle straciła kontakt z rzeczywistością co po prostu oszalała i ciągnie Europę w wielką wojnę religijną