środa, 14 stycznia 2015

Trylogia Michaela KnightaGdzieś w grudniu obiecywałem, że pojawi się edycja specjalna zawierająca wszystkie części przygód detektywa Michaela Knighta. I w końcu nadszedł ten czas, aby trylogia ujrzała światło dzienne. Jednak nie obeszło się bez paru niespodzianek! Po pierwsze, bodajże największa z nich, cały e-book będzie można pobrać za darmo (!) bez żadnego ograniczenia czasowego. Doszedłem do wniosku, że więcej na książce nie mogę zarobić, a bardziej sobie cenię od okazjonalnych wpłat, aby moje słowa trafiły do większej ilości osób.

Dodatkowo w tym wydaniu zamieściłem swój wywiad, swoje rozmyślania na temat pisania jak i realizacji marzeń. Mam nadzieję, że kogoś z was przekona to do zakasania rękawów i samemu spróbowania szczęścia w staraniach się o szczyt.

Również mogę poinformować, że następna książka będzie czymś zupełnie innym niż zagmatwana historia MK. Celuję w sagę w mrocznym fantasy na podstawie własnego uniwesum. Zatem projekt jest o wiele bardziej ambitny, trudniejszy i przy tym bardziej satysfakcjonujący na sam koniec. Dlatego trzymajcie kciuki, udostępniajcie e-booka swoim znajomym, którzy lubią czytać i dajcie mi znać czy wam się podoba. Dziękuję raz jeszcze osobom, które wsparły mnie w jakiejkolwiek formie przy realizacji książki. Dzięki!

---> LINK DO POBRANIA <---

Strony, które warto udostępnić, polubić w ramach czystej życzliwości (z góry dziękuję):