środa, 6 listopada 2013

Informacyjny powrót

Długo mnie tutaj nie było, ale spieszę z najnowszymi wiadomościami w sprawie książki, która stała się najważniejszym elementem układanki zwanej życie. Trzecia część jest w trakcie pisania i ze względu na ilość materiału planowany czas nadejścia zakończenia przygód prywatnego detektywa to koniec tego roku. Oby się udało dotrzymać terminu.
Z tym wiąże się kolejna informacja, bo planowana jest reedycja tzw. 3in1. Trzy części jako całość (bez obawy, będzie możliwość zakupienia trzeciej części osobno) pod koniec roku lub już w nowym roku kalendarzowym. Będzie kilka zmian w poprzednich częściach, raczej kosmetyczne, nic wielkiego, ale chcę doszlifować swoje dzieciątko.
Trzecim punktem to już ambitny plan wsunięcia się z książką na bardziej profesjonalny poziom, więc poszukiwania sponsora bądź wydawnictwa uważam za otwarte i z tego miejsca proszę wszystkich o trzymanie kciuków. Uznałem, że nadszedł czas, aby spróbować czegoś mocniejszego, czegoś silniejszego w przekazie i dać szansę przy całej mojej szczerości dobrej książce na wybicie się na polskim rynku.
I ostatnia informacja, aby nie przedłużać to kolejna prośba o poinformowanie znajomych, którzy lubią dobrą książkę, dobry thriller z elementami kryminału i grozy, aby mogli poznać Michaela. Z góry dzięki i pozdrawiam serdecznie!