poniedziałek, 15 kwietnia 2013

Michael Knight po raz drugi

Dzisiaj będzie bardziej krótko i na temat. Ze względu na posuwające się prace nad drugą książką, które idą lepiej niż przypuszczałem postanowiłem wydać krótkie oświadczenie. Data wydania elektronicznej wersji (być może przy dużym szczęściu i w tradycyjnej formie) została przeze mnie wybrana na piękny, majowy dzień, który jest też szczególny dla mnie od urodzenia. Zatem nie przedłużając chciałem oznajmić, że jeśli nic złego się nie wydarzy, przygody prywatnego detektywa ujrzą światło dzienne 25 maja bieżącego roku!

Przy okazji chciałem wszystkim przypomnieć, że trwa sprzedaż pierwszej książki (w formie e-booka -->tutaj<---, która ze względu na wyznaczenie premiery kontynuacji opowieści uzyskała rabat 25%!). Dodatkowo jest możliwość zamówienia wersji drukowanej ze specjalną dedykacją od samego autora za jedynie 20zł plus koszty przesyłki. Serdecznie zapraszam do zakupów.


Z innych informacji wspomnę o zachwianej wiary w blogowanie. Jakoś nie mogę znaleźć tej chęci do tworzenia kolejnych tekstów. Nie wiem czym to jest spowodowane, czy to uszczupleniem osób odwiedzających czy przełożeniem wszystkich sił na twórczość literacką. Mam jednak nadzieję, że z czasem to się ustatkuje, by godnie przywitać drugiego Michaela Knighta. Pozdrawiam :)