Mój świat

Pseudonimy: Darthmagik, Nwataikuri, Assistmagik, Dmagika

Jestem jak fantom rozdarty wewnętrznie przez niespójny charakter, który sam przeczy swojemu istnieniu. Nieśmiały w tłumie lśnię jak gwiazda pośród samotnego mroku. Ciało zastygłe w szkarłatnej pozie samotności ciągnie za sobą duszę pełną wulgarnych chęci życia. Na skraju szaleństwa rozciągam swe skrzydła i podniebnym lotem oceniam szarość dnia.

Powiedziałbym, że samym istnieniem wzbudzam zainteresowanie osób ciekawych i jednocześnie politowanie płytkich ludzi. Jak buntowniczy strumyk nadziei ciągle pcham się w górzyste strony mego ego. Kim zatem jestem? Może nieopisaną melancholią dawnych dni zamkniętą w więziennym czasie. Może niedoścignionym geniuszem, który nigdy nie odkryje swego daru bądź po prostu zwykłym człowiekiem, którego każdy z nas mija na ulicy. Ja nie znam odpowiedzi. Może więc ty będziesz wiedział - kim jestem?

kontakt:
 • darthmagik@gmail.com 
 • http://steamcommunity.com/id/darthmagik/
 • http://www.twitch.tv/dmagika

W skrócie: pisarz i caster Doty 2.

  10 komentarzy:

  1. staraj się póki co nurzać palce w płynie natchnienia troszkę płycej, bo ujarzmianie i skromienie magii słów idzie ci jak po grudzie. i boże broń, nie mówię tego złośliwie. bo niektóre notki masz dobre. ale są takie, przez które mam ochotę wbić cyrkiel w oczy, żeby nie musieć czytać niczego więcej.

   wychodząc z założenia, że talent to jedynie kwestia szlifu, życzę ci wytrwałości przy szlifowaniu. bo kiedyś może napiszesz coś, co prawdziwie mnie zachwyci.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dzięki za szczerą opinię, chociaż osobiście nie zgadzam się z wątkiem masochistycznym, ale to już kwestia czysto subiektywna.

    Usuń
  2. Boże, tylko mi nie mów że masz jakiś herb klubu piłkarskiego na ramieniu, bo osłabnę.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Oczywiście, że tak. Nie jest to jedynie herb piłkarski, jest to miks właśnie herbu piłkarskiego z odniesieniami do mojego życia, ale trzeba nieźle nakombinować, aby je zobaczyć. Planuję jeszcze jeden tatuaż, ale tym razem bez zbędnych metafor, po prostu sam pseudonim w jakimś alfabecie.

    Usuń
  3. Fajnie jest być istotą kochającą mrok, bo wówczas docenia się piękno wszechświata, pod warunkiem, że nie ma chmur.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jak i również mieszka się daleko od cywilizacji, inaczej nici z obserwacji prawdziwego nieba ;)

    Usuń
   2. To prawda, może nie mieszkam daleko, ale kawałek i mam całkiem dobry widok, ja nie narzekam, a Ty masz szansę? :)

    Usuń
   3. Nie mieszkam w wielkim mieście ale nadal nie to samo. Widziałem zdjęcia robione na pustkowiu i niebo wygląda przepieknie :)

    Usuń
  4. Rozkładam ręce i stwierdzam, że mogłeś zostawić tylko ostatnie trzy słowa.

   Teoria o wielkiej oryginalności rozpada się w drobny mak gdy dodamy do równania tytuł bloga, który pochodzi z serii gier Mass Effect, i herb klubu piłkarskiego na ramieniu.

   Pozdrowienia.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Nie każdemu można się przypodobać tym bardziej ja nie jestem wstanie zrozumieć przytoczonych argumentów na teorię braku oryginalności. No ale nie każdego człowieka można zrozumieć, więc ja nie rozumiem ciebie, a ty mnie i jesteśmy kwita ;]

    Usuń