niedziela, 10 sierpnia 2014

Psychoza Michaela Knighta


W sumie tylko tak dla przypomnienia. Książka powstaje i powinna zostać wydana jeszcze przed okresem zimowym. Prywatny detektyw wraca, aby zakończyć własną trylogię!

4 komentarze:

 1. Wiem, literówka jest w projekcie, ale zostanie poprawiona w wersji finalnej. Również ten post nie oznacza mojego powrotu do blogowania. Chciałem się jednak podzielić informacja co do książki. Jeszcze tylko jeden post - w dniu premiery. A tak to - trzymajcie się ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 2. gratulationes weny i wytrwałości w tworzeniu:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna okładka :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Przeczytałam Twój pożegnalny wpis i cholernie przykro mi, że kończysz się z blogowaniem. Pamiętam jak w gorszych okresach wchodziłam tutaj. Pamiętam jaką więź czułam z Tobą, jaką nić porozumienia. Bo oboje zmagaliśmy/zmagamy(?) się z tym samym... Mam mimo wszystko nadzieję, że wrócisz jeszcze tutaj. Czytelników może i mniej i może blogosfera nie jest już taka sama jak kiedyś, ale zawsze będzie ktoś kto o Tobie będzie pamiętał i miło byłby wrócić tutaj i znowu coś Twojego przeczytać, znowu móc skomentować...

  Poza tym, pamiętam jak kiedyś jeszcze byłeś w procesie tworzenia swojej pierwszej książki. A potem, gdy już ona się pojawiła. A teraz już kolejna Twoja książka... Czas mija, a Tobie udało się już tyle słów uwiecznić na papierze... Gratuluję. I naprawdę podziwiam.

  Wróć do nas. Będziemy na Ciebie czekały! :)

  OdpowiedzUsuń