poniedziałek, 23 grudnia 2013

Wesołych świąt!
Ze względu na zbliżające się święta Bożego Narodzenia chciałbym życzyć każdego z was osobna jak i całości stąpania po zielonych pastwiskach twórczej weny, aby pchała was do realizacji waszych najskrytszych marzeń. Abyście unosili się nad taflą szarości na skrzydłach waszych pasji, rozwijali się według obranych dróg i ścieżek życiowych. Pragnę również, aby wasz uśmiech oświecał ciemne doliny i był drogowskazem dla was i waszych bliskich w chwilach zwątpienia. Nie zapominajcie o najpotężniejszej sile wszechświata jaką jest nadzieja. Niech pcha was w stronę doskonałości, pomagała dokonać niemożliwego w życiu codziennym. Życzy Magik :)

6 komentarzy:

 1. na święta się pojawię stwierdziłam, no i złożę również życzenia,zatem świąt wesołych,zdrowych i dużo uśmiechu na ten czas:)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo bardzo dziękuje za śliczne życzenia! :) z mojej strony mogę Ci życzyć sukcesów w życiu prywatnym przede wszystkim życzę Ci miłości :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. no wreszcie Magik taki jak dawniej :D magiczny ;p I Tobie naqjlepszego :))

  OdpowiedzUsuń
 4. "uśmiech oświecał ciemne doliny i był drogowskazem dla was i waszych bliskich w chwilach zwątpienia" - piękne słowa! :)
  Dziękuję i wzajemnie dużo natchnienia, sukcesów, spokoju i porywów sercowych :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla Ciebie również najlepsze życzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja życzenia już Tobie złożyłam. Ale Twoje jak zwykle piękne i z gracją ułożone. ;)

  OdpowiedzUsuń